Çiftlik Sistem - Akıllı Hayvan Takip ve Kayıt Sistemi
hayvan kartından şecere oluşturma, alarm kurma, tedavi kaydı işleme, kuzu bilgilerini görme

Şecere, Alarm Kurma,PDF Liste, Yapay Zeka ile Canlı Ağırlık Ortalaması

Et veya Süt üretimi yapan küçükbaş üreticilerin, bilgi ve tecrübelerini verilerimizle, raporlarımızla destekliyoruz. Çiftliğinizde en verimli koç, en verimli koyun hangisi. Küçükbaş sürüsünün içerisinde verimi düşük veya verimsiz koçlarınız. Hangi koyunlarınız daha yüksek ikizlilik, üçüzlülük oranına sahip. Hangi eşleşlemeden daha iyi sonuç elde edebilirsiniz. Eğer bu cevapları arıyor, çiftliğiniz için en iyisini yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. ciftliksistem.com küçükbaş koyun sürü takip yazılımı sizlerin sağladığı veri nebzinde ürettiği raporlar ile sizi bir adım daha öteye taşıyacaktır.

sürü takibi tedavi hatırlatma, tedavi alarm kurma

Küçükbaş Sürü Takip Yazılımında Toplu Tedavi Kontrolü, Tedavilerin Önemi

Tedavilerin takibinin yapılması hem hayvan sağlığı açısından, hemde sürünün sağlığı ve verimi açısından önemlidir. ciftliksistem.com sürü takibinde tedavi işlemlerini kolaylaştırmak için pratik hızlı girişlere imkan verir. Hayvanlarınıza rfid kullanarak yada küpe numarası yazarak kolaylıkla tedavi girebilirsiniz. Küçübak sürünüzde karşılaşabileceğiniz olumsuz durumlar karşısında ilgili hayvanın tedavi kayıtlarına bakarak analiz edebilir, verimsiz/olumsuz tedavilerin önüne geçebilirsiniz.

pega merinos çiftliği sürü takibi

Pega Merinos Çiftliğini Ziyaret Ettik

Ekip arkadaşlarımızla beraber Türkiye'nin en gelişmiş ve modern çiftliklerinden Pega Merinos Çiftliğini ziyaret ettik. Ziyaretimiz esnasında sizler için Prof. Dr. Mustafa Oğan ve Vet. Hekim Erol Arslan'a sorduk. 

Buyrun beraber izleyelim. Küçübaş sürü takip yazılımı kullanmanın önemini, çiftliğinize ve size faydalarını görelim.

sürü takip programı istatistikler

Sürekli Geliştirmeye Devam Ediyoruz ( Hastalık, Tedavi, Gözlem ekranı, SMS bildirimleri)

 

koyunsürütakibi


 

Sürü takibini bir adım öteye taşıdık. Sadece takip programı değil aynı zamanda çiftliğinize hatırlatıcı bir asistan kazandırdık. Gelişmiş tedavi giriş, kontrol ve takip sistemiyle ciftliğinizdeki hastalıkları ve harcamaları kontrol altında tutmak artık çok kolay. Ayrıca unutulan tedaviler tarihe karıştı. Sms sistemiyle ciftliğinizdeki beklenen doğum, ultrason, gözlem olaylarını daha yakından takip edebilirsiniz.