Şecere, Alarm Kurma,PDF Liste, Yapay Zeka ile Canlı Ağırlık Ortalaması | ciftliksistem
Küçükbaş sürü takip yazılımı ciftliksistem.com

Şecere, Alarm Kurma,PDF Liste, Yapay Zeka ile Canlı Ağırlık Ortalaması


Çiftlik Sistem Küçükbaş Hayvan Sürü Takip Yazılımı

ciftliksistem.com küçükbaş hayvan takibi yazılımını bir adım daha öteye taşıyor. Yeni ve gelişmiş özelliklerimize ülkemizdeki çiftliklere hizmet etmeye devam ediyoruz.

Et veya Süt üretimi yapan küçükbaş üreticilerin, bilgi ve tecrübelerini verilerimizle, raporlarımızla destekliyoruz. Çiftliğinizde en verimli koç, en verimli koyun hangisi. Küçükbaş sürüsünün içerisinde verimi düşük veya verimsiz koçlarınız. Hangi koyunlarınız daha yüksek ikizlilik, üçüzlülük oranına sahip. Hangi eşleşlemeden daha iyi sonuç elde edebilirsiniz. Eğer bu cevapları arıyor, çiftliğiniz için en iyisini yapmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. ciftliksistem.com küçükbaş koyun sürü takip yazılımı sizlerin sağladığı veri nebzinde ürettiği raporlar ile sizi bir adım daha öteye taşıyacaktır.

-Şecere / Soy ağacı (kütük) özelliği ile küçükbaş hayvanınızın geçmiş kayıtlarını ilişkili olarak tek bir pencerede görebilir, pdf çıktısı alabilirsiniz

-Süt verimi grafiği ve istatistiği ile çiftliğinizin en verimli hayvanlarını tespit ederek, çiftliğinizin verimini arttırabilirsiniz.

-Alarm kur özelliği ile hiçbir tedaviyi kaçırmazsınız. Tedavi bildilerimleri alabilirsiniz.

-Verileriniz güven altında. Yanlış işlem yapılan ve silinen hayvanlarınıza 30 gün içerisinde geri dönüşüm merkezinden ulaşabilirsiniz.

-PDF liste özelliği ile çiftliğinizde neler olup bitiyor, tek tuşla çıktı alabilirsiniz.

-Hayvan kartlarından, hayvan ile ilgili bütün işlemleri tek tıklamayla yapabilirsiniz.

-Yapay zeka ile desteklenmiş canlı ağırlık ortalaması hesaplamasıyla birlikte kuzularınızın canlı ağırlık tahminlerini alabilir, ortalama kaç kiloda kesileceğini ön görebilirsiniz. 

-Genel canlı ağırlık artışı işe kuzularınızı karşılaştırarak yeni damızlıkları belirleyebilirsiniz.

Daha çok özelliği keşfetmek için kaydol. https://ciftliksistem.com/register/select-plan