Sürekli Geliştirmeye Devam Ediyoruz ( Hastalık, Tedavi, Gözlem ekranı, SMS bildirimleri) | ciftliksistem
Küçükbaş sürü takip yazılımı ciftliksistem.com

Sürekli Geliştirmeye Devam Ediyoruz ( Hastalık, Tedavi, Gözlem ekranı, SMS bildirimleri)


Ciftliksistem.com ekibi olarak yazılımımızı sizlerden bize gelen geri dönütler ve bizim araştırmalarımız sonucu siz kullanıcılarımıza nasıl daha etkili ve işe yarar olanaklar sunabiliriz diye araştırmalar yapıyoruz. Bu araştırmalar sonucu sistemimizi hem geliştiriyoruz hem de güncel teknolojilere ayak uydurarak siz kullanıcılarımızın daha akıcı bir deneyim yaşamanız için çabalıyoruz. 

İsterseniz yeni eklenen birkaç özelliğimizden sizlere bahsedelim. Sistemimize hayvanlarınız hastalıklarını daha görüp, daha rahat bir şekilde inceleme şansı vermek adına hastalıklar modülümüzü ekledik. Bu sayede hangi hayvanda hangi hastalıklar var daha rahat görüp damızlık seçimlerinizi ona göre yapabilirsiniz aynı zamanda hastalıklarınızı genel olarak da görebilirsiniz. Bu sayede çiftliğinizde hangi hastalığın daha yaygın olduğunu görüp önlemlerinizi ve tedavilerinizi hatta bütçenizi ayarlamanıza olanak tanır. Hastalıklar ekleme modülümüzü hayvan kartlarımıza entegre ederek bir hayvanın hastalığını girmenizi de en hızlı basit şekilde yapabilmeniz için tasarlardık. 

 

koyunsürütakibi


 

Sürü takibini bir adım öteye taşıdık. Sadece takip programı değil aynı zamanda çiftliğinize hatırlatıcı bir asistan kazandırdık. Gelişmiş tedavi giriş, kontrol ve takip sistemiyle ciftliğinizdeki hastalıkları ve harcamaları kontrol altında tutmak artık çok kolay. Ayrıca unutulan tedaviler tarihe karıştı. Sms sistemiyle ciftliğinizdeki beklenen doğum, ultrason, gözlem olaylarını daha yakından takip edebilirsiniz.

 

koyunsürütakibi

 

Sms ile bildirim: Siz müşterilerimizin vaktinizin değerli olduğunu ve çok meşgul olduğunuzu biliyoruz. Sizlerin işlerini kolaylaştırmak adına hafta başında çiftliğinizde planladığınız ya da olması gereken yaklaşan olayları sizlere bildirmek için sms modülü geliştirdik. Artık her hafta başında (Pazartesi) kaç hayvanınızın tedavisi var ve hangi tedaviler uygulanacağını, tedavilerin hangi gün, hangi saat uygulanacağını ve uygulanacak tedavi miktarını sizlere hatırlatıyoruz. Tedavilerin yanı sıra doğumu yaklaşan hayvanların size bu hafta doğum bekleniyor diyerek sizleri bilgilendiriyor ve hatırlatıyoruz. Aynı zamanda ultrason zamanlarını da sizlere hatırlatıyoruz.