Küçükbaş Sürü Takip Yazılımında Toplu Tedavi Kontrolü, Tedavilerin Önemi | ciftliksistem
Küçükbaş sürü takip yazılımı ciftliksistem.com

Küçükbaş Sürü Takip Yazılımında Toplu Tedavi Kontrolü, Tedavilerin Önemi


Tedaviler nasıl çalışıyor. Küçükbaş sürü takibi yaparken tedavilerin önemi. ciftliksistem.com'un bize sağladığı kolaylıklar nelerdir.

Tedavilerin takibinin yapılması hem hayvan sağlığı açısından, hemde sürünün sağlığı ve verimi açısından önemlidir. ciftliksistem.com sürü takibinde tedavi işlemlerini kolaylaştırmak için pratik hızlı girişlere imkan verir. Hayvanlarınıza rfid kullanarak yada küpe numarası yazarak kolaylıkla tedavi girebilirsiniz. Küçübak sürünüzde karşılaşabileceğiniz olumsuz durumlar karşısında ilgili hayvanın tedavi kayıtlarına bakarak analiz edebilir, verimsiz/olumsuz tedavilerin önüne geçebilirsiniz.

Geçmişe dönük küçükbaş sürünüze yapılan tedavileri izleyebilirsiniz. Verimli hayvanlar ve verimi düşen hayvanlar arasında tedaviler açısından kıyaslamalar yapmanıza olanak tanır. Damızlık koç, koyun ve kuzularınıza tek tık ile farklı tedavileri girebilirsiniz.  Rfid çipli küpe'yi ciftliksistem küçükbaş sürü takip yazılımı ile kullanarak pratik bir şekilde hayvan sürünüze tedavi uygulayabilir yada tedavi alarmları kurabilirsiniz.
Daha fazla özelliğimizi keşfetmek için şimdi kayıt olun. Çiftliğinizin verimini arttırın. Canlı ağırlık ortalaması modülü ile küçükbaş sürü takip işleminizi bir adım öteye taşıyın. Bu özelliklerin yanısıra hayvan soy ağacı özelliği şecere ile hayvana özel pdf dökümanlar üretin.  Padoklar arasında hayvanlarınızı kolayca taşıyın. Gelişmiş filtreleme ile tedaviler, hayvanlar, canlı ağırlık ortalaması, padok yönetimi ile bir adım öne geçin.

Tedavi alarmları kurarak çiftliğinizde tedavi edilmemiş koyun veya koç olmasına izin vermeyin. Tedavi zamanı geldiğinde takvimde olanı biteni görün.

Tedavilerinizi takvim üzerinde kontrol altında tutun.